Kontakta oss

Göteborg

Amerikahuset
Barlastgatan 2
414 63 Göteborg

sofie.svanberg@makajo.com
Tel: 031-12 30 31

Kontaktuppgifter till utställare och samarbetspartners Göteborg »

Malmö

Nära Centralstationen
Nordenskiöldsgatan 6
211 19 Malmö

maria.asvany@makajo.com
Tel: 040-15 32 00

Kontaktuppgifter till utställare och samarbetspartners Malmö »

Stockholm

T-bana Zinkensdamm
Brännkyrkagatan 82
118 23 Stockholm

caroline.lenner@makajo.com
Tel: 08-227 335

Kontaktuppgifter till utställare och samarbetspartners Stockholm»

Personal

Jonna Mandell

Jonna Mandell

VD MAKAJO

jonna.mandell@makajo.com
0709-707 687

Malin Bonasoni

Malin Bonasoni

Redovisningsansvarig VD-sekreterare

malin.bonasoni@makajo.com
0709-700 965

Mia Larsson

Mia Larsson

Konceptansvar MAKAJO

mia.larsson@makajo.com
0709-701 905

Göteborg

Sofie Svanberg

Sofie Svanberg

Showroomsansvar Göteborg

sofie.svanberg@makajo.com
0709-701 944

Cecilia Woodbridge

Cecilia Woodbridge

KIA / Verksamhetsansvar Göteborg

cecilia.woodbridge@makajo.com
0709-990 140

Lisbeth Angervik

Lisbeth Angervik

Kund- & inredningsansvar Göteborg

lisbeth.angervik@makajo.com
0709-700 493

Anna-Karin Berggren

Anna-Karin Berggren

Kund- & inredningsansvar Göteborg

anna-karin.berggren@makajo.com
0709-700 482

Eirin Edefur

Eirin Edefur

Kund- & inredningsansvar Göteborg

eirin.edefur@makajo.com
0709-701 946

Ulrika Johnsson

Ulrika Johnsson

Kund- & inredningsansvar Göteborg

ulrika.johnsson@makajo.com
0709-701 930

Bodil Stahre

Bodil Stahre

Kund- & inredningsansvar Göteborg

bodil.stahre@makajo.com
0709-579 794

Linda Stenberg

Linda Stenberg

Kund- & inredningsansvar Göteborg

linda.stenberg@makajo.com
0709-684 895

Malmö

Maria Asvany

Maria Asvany

Showroomsansvar Malmö

maria.asvany@makajo.com
0709-701 911

Ingela Kock Fredriksson

Ingela Kock Fredriksson

KIA / Verksamhetsansvar Malmö

ingela.kock.fredriksson@makajo.com
0709-700 031

Hanna Westman

Hanna Westman

Kund- & inredningsansvar Malmö

hanna.westman@makajo.com
0709-701 906

Stockholm

Caroline Lenner

Caroline Lenner

Showroomsansvar Stockholm

caroline.lenner@makajo.com
0709-684 869

Jonna Mandell

Jonna Mandell

Verksamhetsansvar Stockholm (tf)

jonna.mandell@makajo.com
0709-707 687

Annika Holmström

Annika Holmström

Kund- & inredningsansvar Stockholm

annika.holmstrom@makajo.com
0709-684 806