Malmö

Kontakt

Nära Centralstationen
Nordenskiöldsgatan 6
211 19 Malmö

maria.asvany@makajo.com
Tel: 040-15 32 00

Hitta hit

Maria Asvany

Maria Asvany

Showroomsansvarig Malmö

maria.asvany@makajo.com
0709-701 911

Ingela Kock Fredriksson

Ingela Kock Fredriksson

Kund- och inredningsansvar, Verksamhetsansvar Malmö

ingela.kock.fredriksson@makajo.com
0709-700 031

Hanna Westman

Hanna Westman

Kund- & inredningsansvar Malmö

hanna.westman@makajo.com
0709-701 906

Våra utställare och samarbetspartners

AXOR/ Hans Grohe

AXOR/ Hans Grohe

Marcus Fritz

0707-41 46 81
marcus.fritz@hansgrohe.se
www.hansgrohe.se

Bjelin FLOORING

Bjelin FLOORING

Anna Malmberg

0706-23 78 26
anna.malmberg@bjoorn.com
www.bjoorn.se

BOSCH/ SIEMENS

BOSCH/ SIEMENS

Göran Olsson

0705-97 91 51
goeran.olsson@bshg.com
www.bsh-group.com

BRICMATE

BRICMATE

Kim Berggren

0707-98 95 54
kim@bricmate.se
www.bricmate.se

CENTRO KAKEL

CENTRO KAKEL

Ola Fridh

0721-800 200
ola.fridh@centro.se
www.centro.se

CRÉATION BAUMANN

CRÉATION BAUMANN

Per Thörner

0708-11 22 36
per.thorner@creationbaumann.com
www.creationbaumann.com

ELFA LUMI AB

ELFA LUMI AB

Thord Markusson

010-494 94 20
thord.markusson@elfa.com
www.elfa.com

ELKO AB

ELKO AB

Tomas Kvist

0708-46 14 51
tomas.kvist@elko.se
www.elko.se

FRANKE FUTURUM AB

FRANKE FUTURUM AB

Jonas Bladh

0702-62 56 36
jonas.bladh@franke.com
www.franke.se

HÄCKER KÖK

HÄCKER KÖK

Pontus Molander

0708-97 33 60
pontus.molander@absolutakok.se
www.absolutakok.se

IFÖ ELECTRIC

IFÖ ELECTRIC

Annika Bengtsson

0456 – 265 01
annika.bengtsson@ifoelectric.com
www.ifoelectric.com

INR

INR

Jesper Heise

0724-02 17 65
jepser.heise@inr.se
www.inr.se

INTERNI

INTERNI

Pär Kullenberg

0766-3110 03
par@interni.se
www.interni.se

KUNGSÄTER QUALITY DOORS

KUNGSÄTER QUALITY DOORS

Magnus Grimdahl

0702-68 43 36
MGrimdahl@jeldwen.com
www.kungsaterdoors.se

KÄHRS

KÄHRS

Dan Beramand

0481-461 68
dan.beramand@kahrs.se
www.kahrs.se

LUMON AB

LUMON AB

Susanne Åhström

040-622 72 11
susanne.ahstrom@lumon.com
www.lumon.se

MARBODAL

MARBODAL

Kerstin Vestlund

0476-557 61
kerstin.vestlund@marbodal.com
www.marbodal.se

MIELE AB

MIELE AB

Jörgen Persson

08-562 294 88
jorgen.persson@miele.se
www.miele.se

MODEXA

MODEXA

Jimmy Andersson

033-23 22 22
jimmy.andersson@modexa.se
www.modexa.se

PURUS AB

PURUS AB

Mats Andersson

0702-99 71 05
mats.andersson@purus.se
www.purus.se

SKÅNEBESLAG

SKÅNEBESLAG

Rebecca Bornéus

040-642 98 22
rebecca@skanebeslag.se
www.skanebeslag.se

Skånsk Fönstermiljö

Skånsk Fönstermiljö

Inga-Lena Thunberg

inga-lena.thunberg@skanskfonstermiljo.se
www.skanskfonstermiljo.se

SOLFLEX

SOLFLEX

Margaretha B. Herron

040-97 97 45
margaretha@solflex.se
www.solflex.se

STENY

STENY

Jörgen Högström

0709-26 38 88
jorgen@steny.se
www.steny.se

STRAND

STRAND

Per Gustafsson

0702-32 16 06
per.gustafsson@strandvvs.se
www.strandvvs.se

SVEDBERGS

SVEDBERGS

Kjell Johansson

0321-53 30 57
kjell.johansson@svedbergs.se
www.svedbergs.se

TAPWELL

TAPWELL

Emil Olander

0706-37 94 20
emil@tapwell.se
www.tapwell.se

TECE SVERIGE AB

TECE SVERIGE AB

Jerker Grannas

0708-23 25 27
jerker.grannas@tece.se
www.tece.se

Unidrain by Jafo

Unidrain by Jafo

Niclas Jönsson

0702-54 56 92
niclas.jonsson@jafo.eu
www.jafo.eu

VELFAC AB

VELFAC AB

Dag Hedicke

0702-50 74 77
dhe@velfac.se
www.velfac.se

WALLVISION

WALLVISION

Daniel Waldt


daniel.waldt@wallvision.se
www.wallvision.se