Stockholm

Kontakt

T-bana Zinkensdamm
Brännkyrkagatan 82
118 23 Stockholm

caroline.lenner@makajo.com
Tel: 08-227 335

Vi söker efter ytterligare KIOR till vårt Stockholms-team och på sikt behöver vi även en Regionsansvarig. Kontakta jonna.mandell@makajo.com om du är intresserad. Du är varmt välkommen att sända din CV till oss.

Caroline Lenner

Caroline Lenner

Showroomsansvar Stockholm

caroline.lenner@makajo.com
0709-684 869

Jonna Mandell

Jonna Mandell

VD, Regionsansvarig Stockholm (tf)

jonna.mandell@makajo.com
0709-707 687

Annika Holmström

Annika Holmström

Kund- & inredningsansvar Stockholm

annika.holmstrom@makajo.com
0709-684 806

Våra utställare och samarbetspartners

Aprobo

Aprobo

Pär Lindstedt

0709903797
p.lindstedt@aprobo.com
www.aprobo.com

Aran Cuicine

Aran Cuicine

Niclas Dellham

0700 661 74 98
niclas.dellha@kvalitetsbygg.se
www.arancucine.it/en/

Beslag Design

Beslag Design

Björn Rosenkvist

0705672075
bjorn.rosenkvist@beslagdesign.se
www.beslagdesign.se

Bricmate

Bricmate

Erik Yttermo

0708250207
erik@bricmate.se
www.bricmate.se

BIM-object

BIM-object

Alexander Montell

0733 – 02 46 81
alexander.montell@bimobject.com
www.bimobject.com

 Bosch/Siemens

Bosch/Siemens

Kim Nyholm

0705091225
kim.nyholm@bshg.com
www.bsh-group.com

CC Höganäs

CC Höganäs

Kristina Rung

0737073543
Kristina.Rung@cchoganas.se
www.cchoganas.se

 Dofab

Dofab

Karolin Jeppsson

0733180496
karolin@dofab.se
www.dofab.se

Elko

Elko

Thomas Wahlberg

070 536 39 50
thomas.wahlberg@elko.se
www.elko.se

Grohe

Grohe

Marie Sjölin

076 721 25 15
marie.sjolin@grohe.com
www.grohe.com

Flügger

Flügger

Tina Fogelkvist

070277 23 80
tifo@flugger.com
www.flugger.com

Franke Futurum

Franke Futurum

Patric Olsson

070 300 81 95
patric.olsson@franke.com
www.franke.se

Hansgrohe/Axor

Hansgrohe/Axor

Göran Svedeback

0 70-699 09 88
goran.svedeback@hansgrohe.se
www.hansgrohe.se
www.axor-design.com

INR

INR

Lina Vennerberg

073-940 15 38
lina.vennerberg@inr.se
www.inr.se

Kensapuu

Kensapuu

Vesa Hed

0706334300
vesa.hed@kensapuu.fi
www.kensapuu.fi

Kjellbergs

Kjellbergs

Magnus Berkö

0705-466106
magnus@kjellbergs.se
www.kjellbergs.se

Laufen

Laufen

Henrik Melander

0730775157
henrik.melander@se.laufen.com
www.laufen.com

 Lifestyle Publishing

Lifestyle Publishing

Peter Kokocha

072 319 94 75
peter.kokocha@lifestylepublishing.se
www.lifestyleworld.se

Lumon

Lumon

Mathilda Frölund

0724 021 730
Mathilda.Frolund@lumon.com
wwwlumon.com

Marbodal

Marbodal

Kerstin Vestlund

0476-557 61
kerstin.vestlund@marbodal.com
www.marbodal.se

Mirro

Mirro

Malin Östergård

070-837 97 90
malin.ostergard@mirro.se
www.mirro.se

Modexa

Modexa

Pia Johansson

070 961 00 89
pia.johansson@modexa.se
www.modexa.se

Nimoverken

Nimoverken

Maria Falk

072-320 06 00
maria.falkjonsson@nimoverken.com
www.nimoverken.com

Purus

Purus

Niklas Ripdalen

0706351107
niklas.ripdalen@purus.se
www.purus.se

Rebel Walls

Rebel Walls

Cecilia Gimmersta Stove

070-642 40 43
cecilia@rebelwalls.com
www.rebelwalls.com

RK-Gruppen

RK-Gruppen

Kenneth Åkerblom

0736891178
kenneth.akerblom@gmail.com
www.rkgruppen.se

Smedbo

Smedbo

Lars Persson

0705-181233
lars.persson@smedbo.se
www.smedbo.se

Steny

Steny

Jörgen Högström

0709-26 38 88
jorgen@steny.se
www.steny.se

Strand

Strand

Marko Hed

0763-39 30 32
marko.hed@strandvvs.se
www.strandstainless.se

Svedbergs

Svedbergs

Erik Thörn

0733 57 29 19
Erik.Thorn@svedbergs.se
www.svedbergs.se

Svenska Kakel

Svenska Kakel

Owe Bergman

070 523 76 13
owe@svenskakakel.se
www.svenskakakel.se

 TECE

TECE

Fredrik Ceder

0709 51 55 97
fredrik.ceder@tece.se
www.tece.com

Thermex

Thermex

Mattias Andrén

070-3285595
mattias.andren@thermex.se
www.thermex.se

Unidrain

Unidrain

Jan Mandahl

0706762396
jan.mandahl@jafo.eu
www.jafo.eu