Kontakta oss

Göteborg

Amerikahuset
Barlastgatan 2
414 63 Göteborg

sofie.edward@makajo.com
Tel: 031-12 30 31

Kontaktuppgifter till utställare och samarbetspartners Göteborg »

Malmö

Nära Centralstationen
Nordenskiöldsgatan 6
211 19 Malmö

maria.asvany@makajo.com
Tel: 040-15 32 00

Kontaktuppgifter till utställare och samarbetspartners Malmö »

Stockholm

T-bana Zinkensdamm
Brännkyrkagatan 82
118 23 Stockholm

anna.einarsson@makajo.com
Tel: 08-227 335

Kontaktuppgifter till utställare och samarbetspartners Stockholm»

Personal

Jonna Mandell

Jonna Mandell

VD MAKAJO

jonna.mandell@makajo.com
0709-707 687

Malin Bonasoni

Malin Bonasoni

Redovisningsansvarig VD-sekreterare

malin.bonasoni@makajo.com
0709-700 965

Cecilia Woodbridge

Cecilia Woodbridge

Personal- och verksamhetsansvar

cecilia.woodbridge@makajo.com
0709-990 140

Göteborg

Sofie Edward

Sofie Edward

Showroomsansvar Göteborg

sofie.edward@makajo.com
0709-701 944

(Sofie är mammaledig till våren 2020)

Ulrika Johnsson

Ulrika Johnsson

Kund- & inredningsansvar Göteborg

ulrika.johnsson@makajo.com
0709-701 930

Lisbeth Angervik

Lisbeth Angervik

Kund- & inredningsansvar Göteborg

lisbeth.angervik@makajo.com
0709-700 493

Eirin Edefur

Eirin Edefur

Kund- & inredningsansvar Göteborg

eirin.edefur@makajo.com
0709-701 946

Bodil Stahre

Bodil Stahre

Kund- & inredningsansvar Göteborg

bodil.stahre@makajo.com
0709-579 794

Malmö

Maria Asvany

Maria Asvany

Showroomsansvar Malmö

maria.asvany@makajo.com
0709-701 911

Ingela Kock Fredriksson

Ingela Kock Fredriksson

Kund- & inredningsansvar Malmö

ingela.kock.fredriksson@makajo.com
0709-700 031

Stockholm

Anna Einarsson

Anna Einarsson

Showroomsansvar Stockholm

anna.einarsson@makajo.com
0709-684 869

Jonna Mandell

Jonna Mandell

Marknad- & försäljning

jonna.mandell@makajo.com
0709-707 687

Cici Tuss Isaksson

Cici Tuss Isaksson

Kund- & inredningsansvar / Showroom Stockholm

cici.isaksson@makajo.com
0709-68 48 06