Göteborg

Amerikahuset
Barlastgatan 2
414 63 Göteborg

showrooms-gbg@makajo.com
Tel: 031-12 30 31

Kontaktuppgifter till utställare och samarbetspartners Göteborg »

Malmö

Nära Centralstationen
Nordenskiöldsgatan 6
211 19 Malmö

maria.asvany@makajo.com
Tel: 040-15 32 00

Kontaktuppgifter till utställare och samarbetspartners Malmö »

Stockholm

T-bana Zinkensdamm
Brännkyrkagatan 82
118 23 Stockholm

anna.einarsson@makajo.com
Tel: 08-227 335

Kontaktuppgifter till utställare och samarbetspartners Stockholm»

Göteborg

Cecilia Woodbridge

Cecilia Woodbridge

Personal- och verksamhetsansvar

cecilia.woodbridge@makajo.com
0709-990 140

Malin Bonasoni

Malin Bonasoni

Operativ chef / Ekonomi

malin.bonasoni@makajo.com
0709-700 965

Ulrika Johnsson

Ulrika Johnsson

Projektledare Göteborg

ulrika.johnsson@makajo.com
0709-701 930

Malmö

Maria Asvany

Maria Asvany

Showroomsansvar Malmö

maria.asvany@makajo.com
0709-701 911

Ingela Kock Fredriksson

Ingela Kock Fredriksson

Projektledare Malmö

ingela.kock.fredriksson@makajo.com
0709-700 031

Charlotte Gerold

Charlotte Gerold

Sälj/Projektledare

charlotte.gerold@makajo.com
0709-701 906

Stockholm

Anna Einarsson

Anna Einarsson

Showroomsansvar Stockholm

anna.einarsson@makajo.com
0709-684 869

Jonna Mandell

Jonna Mandell

Marknad- & försäljning

jonna.mandell@makajo.com
0709-707 687

Cici Tuss Isaksson

Cici Tuss Isaksson

Projektledare Stockholm

cici.isaksson@makajo.com
0709-68 48 06